Regulamin

Regulamin korzystania z portalu gramtam.pl:

 1. Korzystanie z portalu gramtam.pl jest bezpłatne.
 2. Portal gramtam.pl służy do umawiania się na rzeczywiste gry zespołowe, np. piłka nożna, koszykówka, siatkówka itp.
 3. Twórca gry w portalu gramtam.pl jest zobowiązany do zorganizowania tej gry w rzeczywistości. Twórca gry powinien przede wszystkim upewnić się, że w czasie trwania utworzonej przez siebie gry, boisko/obiekt, gdzie będzie toczyć się gra, zostanie udostępnione dla pozostałych zawodników tej gry, którzy zechcą dołączyć poprzez portal gramtam.pl. Tworząc grę warto podać dane kontaktowe dla nowych zawodników.
 4. Podawane przez zawodników dane są dobrowolne i pokazywane publicznie dla wszystkich zawodników na portalu, także tych niezalogowanych.
 5. Każdy zawodnik jest zobowiązany do korzystania z boiska/obiektu zgodnie z obowiązującym na nim regulaminem.
 6. Zabrania się: wykorzystywania danych kontaktowych do celów innych niż umówienie się na konkretną grę; tworzenia gier fikcyjnych; dołączania do gry bez zamiaru uczestnictwa w danej grze; tworzenia wydarzeń innych niż sport/hobby.
 7. Na portalu i podczas gry obowiązuje kultura osobista i szacunek dla pozostałych zawodników.
 8. Portal gramtam.pl jest narzędziem, które umożliwia lokalnym miłośnikom sportu na łatwe i szybkie zorganizowanie zawodników do gry. Portal gramtam.pl jest przeznaczony dla osób pełnoletnich i odpowiedzialnych. Portal gramtam.pl nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność i rodzaj umieszczanych treści, szczególnie treści sprzecznych z regulaminem.
 9. Administrator portalu gramtam.pl zastrzega sobie prawo do usuwania wydarzeń sprzecznych z obowiązującym regulaminem bez koniczności ostrzegania o tym kogokolwiek.
 10. Wszelkie uwagi i spostrzeżenia proszę zgłaszać mailowo na adres kontakt@gramtam.pl wpisując w tytule wiadomości „UWAGI DO REGULAMINU”.
 11. Wszelkie materiały w postaci zdjęć, filmów itp., które zawodnicy postanowią przesłać dobrowolnie do portalu gramtam.pl (np. na adres kontakt@gramtam.pl) stają się własnością portalu gramtam.pl i jednocześnie gramtam.pl zachowuje sobie prawo do modyfikacji i publikacji tych materiałów w dowolnej formie, a także ewentualną sprzedaż tych materiałów stronom trzecim.

Nasi partnerzy:

Bike4Fun
Dalpol Yacht
Zina Katowice
Kurian Śląski Basket
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo
To miejsce czeka na twoje logo